Публічна інформація        05 Квітня 2018        126         0

Культурно-розважальний захід «Подорож казковою країною книги»

26-31 березня 2018 року в Хортицькій національній академії пройшов неймовірно насичений і захоплюючий тиждень дитячої та юнацької книги. Працівниками бібліотеки та студентами Академії було проведено низку цікавих, креативних заходів.
28 березня студентами Хортицької національної академії організовано культурно-розважальний захід «Подорож казковою країною книги» для учнів молодшої школи. Чудові казкові герої: Кіт учений, Жар-птиця, Царівна-Забава, Снігова королева, Лисичка-сестричка, Бременські музиканти та ін., запросили дітей у чарівний світ літератури. Рухливі ігри, загадки, танці, радість, натхнення та розвиток: все це подарували дітям наші студенти.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”71″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Таким чином, діти отримали нові навички, літературні знання та ще раз упевнилися наскільки веселим та захопливим є книжковий світ. Студенти набули практичних навичок у роботі із дітьми початкових класів, продемонстрували свої вміння у написанні та втіленні в життя розважальних, виховних заходів.