Публічна інформація        16 Березня 2018        336         0

День відкритих дверей у Хортицькій національній академії

16 березня 2018 року в Хортицькій національній академії пройшов День відкритих дверей. Майбутні  абітурієнти прийшли до закладу для того, щоб ознайомитися зі спеціальностями та з перших вуст дізнатися про особливості вступної кампанії 2019 року.

Для детального ознайомлення зі специфікою діяльності закладу абітурієнтам було запропоновано до перегляду документальний фільм про Хортицьку національну академію, а також концерт-презентацію, підготовлений студентами вишу.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”66″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

У вітальному святковому концерті взяла участь хореографічний колектив «Акцент» і зведений хор. Студенти академії продемонстрували свої уміння і знання на практиці. Театр зачісок та макіяжу «New look» презентував показ у стилі рок-вечірки. Студентка 4 курсу спеціальності «Спеціальна освіта» Аліна Фараджева виконала пісню жестовою мовою.

Вершиною креативу студентів факультету мистецтва та дизайну став авторський показ театру «Гвенделін», який продемонстрував колекцію одягу, яку студенти-модельєри  розробили та виготовили власноруч.

По закінченню концерту відповідальний секретар Приймальної комісії Т.А. Євченко розповіла про умови вступу, а також умови навчання у Хортицькій національній академії

В актовій залі перед майбутніми абітурієнтами та гостями виступила проректор з навчальної роботи Хортицької національній академії Е.Г. Позднякова-Кирбят’єва, яка надала інформацію про ті великі можливості, що отримує кожен студент для навчання, саморозвитку і дозвілля.

У рамках Дня відкритих дверей подальша робота з метою детального ознайомлення зі специфікою спеціальностей продовжилася у формі майстер-класів, таких як «Майстерня соціальної успішності», «Фізична терапія та ерготерапія у побуті», «Основи суглобової гімнастики», «Логопедичні родзинки», «Психологічний тренінг «Моє я та вибір професії», «Adobe Photoshop для всіх», «Техніка «Монотипія», «Мистецтво вечірнього макіяжу та зачіски», «Подих весни», «Туристичне Запоріжжя», «Майстерність менеджера».

По закінченню майстер-класів відвідувачі були запрошені на каву-брейк, де була можливість познайомитися та поспілкуватися у неформальній обстановці.