Публічна інформація        13 Березня 2018        261         0

Виставка робіт студентів у театрі VIE

У Запорізькому муніципальному театр-лабораторії VIE, що знаходиться на острові Хортиця, проходила виставка дипломних робіт студентів факультету мистецтва та дизайну Хортицької національної академії. На виставці були представлені роботи випускників двох останніх років спеціальності «Дизайн» та «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Відвідувачі виставки відмітили цікаві моменти та яскраві образи робіт. Неординарними ідеями вразили роботи студентів спеціальності «Графічний дизайн». Декоративні панно та графічні роботи спеціальності «Декоративний живопис» вражали яскравістю кольорів та образністю форм. Загальне враження від виставки, за словами її організаторів, – «це дивовижне різноманіття» і «суцільна творчість» студентів академії.

Виставка працювала з грудня до кінця лютого і залишила добрі враження від події. Сьогоднішні студенти Хортицької національної академії пропонують перетворити таку виставку на традиційну. Дякуємо театр VIE за ініціативу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю! А нашим студентам та майбутнім випускникам бажаємо творчого натхнення!