Публічна інформація        28 Грудня 2017        443         0

Новорічні пригоди студентів Хортицької національної академії у Казковому лісі

27 грудня у Хортицькій національній академії- новорічне свято. Ця добра традиція зустрічати Новий рік у теплому родинному колі досить давно започаткована студентами вишу.

Цього року студенти вирішили запросити до чарівної святкової зали своїх друзів і гостей, щоб провести їх таємничими стежками веселої студентської казки, першу сторінку якої відкрила Ялинка-Поліна Бондар- досить мрійлива, проте наполеглива особа, для якої найважливішою справою виявилася перемога у кастингу новорічних ялинок.
Як правило, ялинки не розмовляють, не співають, але тут трапився особливий випадок, трапилося справжнє диво. Ялинка Полінка співала новорічну пісеньку, всміхалася до присутніх веселими вогниками чим і привабила до себе білочок, зайчиків, вовчиків та лисичок. До заповітної мети лишалося кілька кроків, проте її казкова мрія ніяк не входила до планів Святого Миколая, який уже давно нагледів новорічну красуню.
Це дуже збентежило нашу героїню, але лише на мить, бо досить винахідлива та енергійна Баба Яга заспокоїла нашу красуню, зняла з неї злі чари, і вони разом поспішили на конкурс краси, де членами журі були досить помірковані особи- Дідусь Морозенко, Принц Казкового королівства, Казкова фея, а також Сантехнік Ігор Павлович. Усі вони одностайно визнали переможницею конкурсу справжню ялинку чим завдали Ялинці Полінці нестерпних душевних мук.
Проте ні Баба Яга, ні Ялинка не зреклися цікавих мандрів казковим лісом, де зустріли студентів-невдах, які дуже хотіли скласти сесію вчасно і на п’ятірочку, але сильно заблукали в лісі і питали у всіх перехожих дорогу до Хортицької національної академії. Проте, за сюжетом казки, всі разом вимушені були йти до Казкового королівства у пошуках Казкового палацу. А тут на них чекала справжня казка-феєрія: одруження Принца з красунею Акйилдиз, їхній святковий вальс, новорічний рок-н-рол, а найголовніше те, що у Казковому палаці зовсім не було ялинки, і це стало святковим подарунком для нашої Ялинки Полінки, яка нарешті знайшла своє справжнє місце призначення, засяяла яскравими вогниками щастя і була дуже вдячна своїм новим друзям.
А потім… карета Попелюшки, машталір, баські коні, довгий шлях до Хортицької національної академії, знайомство з доброю чарівницею Халявою, яка запевнила невдах у тому, що вчитися і готуватися до сесії треба вчасно, щоб не бути її клієнтами. Ось такі справи.
Незвичайна студентська казка зачарувала всіх манерою гри юних акторів, веселими танцями, співами, чудовими костюмами, зимовими декораціями і прийшлася всім до смаку. Подарунком для всіх бажаючих стала святкова фотосесія.